KONST / Litografier / Färglitografi 8794129
nr 879 4129
Färglitografi
Magdalena Kossakowska, signerad M Kossakowska, bladets mått: 29x36
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:57:02
150 kr
150 kr